Bylinky do schránky. Novinka je na světě

list V: Inspiruj se

Nápad doručovat bylinky přímo do schránky nosíme v hlavě už mnoho let. A čas konečně dozrál.

Princip našeho bylinného předplatného je vlastně velmi jednoduchý. Každý měsíc vám nebo vašim nejbližším pošleme takovou čajovou bylinnou směs, která v dané období tělu nejvíce prospěje. Vycházíme tedy z přirozených biorytmů a samozřejmě z naší vlastní zkušenosti. Ta koneckonců stojí na prvním místě u všeho, co vám nabízíme.

Naší prioritou bylo, aby se obálka s čaji vešla do poštovní schránky. Tím odpovídáme na nejčastější otázku. Opravdu nemusíte chodit na poštu, nebo se domlouvat s kurýrem. Máte-li rádi překvapení ve schránce stejně jako my, pak se ho určitě dočkáte. Bylinky budou samozřejmě vždy jiné. V obálce najdete i naše doporučení, např. jaké potraviny jsou v dané období vhodné, nebo jaké orgány a proč je zapotřebí posílit.

Nejvíce se nám na Bylinkách do schránky líbí nový rituál, které v našem každodenním kolotoči povinností pomohou vytvořit. Snadněji si díky pravidelnosti najdeme čas na sebe a zaměříme pozornost na proměny mysli a těla. Můžeme také nabourávat naše stereotypy a nastavovat vhodnější denní rytmus. Kdo z nás to nepotřebuje? Moc se nám líbí i představa, že s bylinným předplatným se pravidelně propojíme. Vy s námi, nebo vy s přáteli, které obdarujete.

O design Bylinek do schránky se postarala umělkyně a grafička Tereza Boturová. Ta ke spolupráci přizvala umělce Timura Aloeva, který navrhl kresby. Vizuální design doprovází fotografie Tomáše Hudolína.

Jednoduchý nápad, a pro nás velký a nový krok do nového světa naší práce. Jsme na začátku a těšíme se, jak se bylinkové poště bude dařit.

Dejte nám vědět, jak se vám líbí.

Vaše bylinářky Bára Masopustová a Silvie Melušová

Předplatné pro sebe
Dárkové předplatné s poukazem
Dárkové předplatné exclusive