Slezské bylinářství – Tradiční bylinářství s poradenstvím

E-shop

Vítejte v e-shopu Slezského bylinářství.

Připravili jsme pro vás výběr kvalitních bylinek, čajů, tinktur i koncentrátů, které jsou pečlivě vybrány tak, aby vám poskytly maximální užitek. Podpořte psychické i fyzické zdraví a objevte kouzlo přírodních produktů – ať už hledáte něco pro sebe nebo jako dárek pro své blízké.

 • Pro sebe

  Pro sebe

  1 300 Kč

  Dopřejte sami sobě bylinné předplatné! Každý měsíc najdete v poště lahodnou čajovou směs sestavenou podle toho, co Vaše tělo v dané roční období potřebuje. Vždy Vás tedy překvapí jiný, ručně míchaný čaj z lokálních bylin ekologicky šetrného zemědělství. Zásilka se určitě vejde do schránky, nemusíte mít obavu. Součástí každé zásilky je i průvodce měsícem s doporučením, jak zvýšit účinky čaje. Užívejte si možnost vnímat tělo a jeho proměny v průběhu roku.
    

 • Jako dárek s poukazem

  Jako dárek s poukazem

  1 350 Kč

  Konec nudným dárkům! Bylinkové předplatné potěší každého, kdo miluje přírodu, tradice a dopisy ve schránce.  Obdarované/mu můžete dárkový poukaz předat osobně, nebo poslat e-mailem.

  Každý měsíc po dobu 3, 6 nebo 12 měsíců budeme posílat Vaší blízké/mu vždy jinou, ručně míchanou čajovou směs zvolenou na míru potřeb těla v dané roční období. Zásilka se určitě vejde do schránky, nemusíte mít obavu. Součástí každé zásilky je i průvodce měsícem s doporučením, jak zvýšit účinky čaje.

 • Jako dárek exclusive

  Jako dárek exclusive

  1 650 Kč

  Elegantní dárková varianta Bylinek do schránky. Dar předáte v krabičce s ochutnávkovým čajem a osobním dopisem představujícím bylinné předplatné. Zvolte, zda darujete bylinkovou poštu v délce 3, 6 nebo 12ti měsíců.

  Každý měsíc budeme posílat Vaší blízké nebo blízkému vždy jinou, ručně míchanou čajovou směs zvolenou na míru potřeb těla v dané roční období. Zásilka se určitě vejde do schránky, nemusíte mít obavu. Součástí každé zásilky je i průvodce měsícem s doporučením, jak zvýšit účinky čaje.

 • Pro ženy

  Pro ženy

  90 Kč

  Vyvážená čajová směs určená pro ženy a dívky k pravidelnému popíjení. Pročišťuje pánevní oblast, navrací menstruační komfort, vhodná i v období menopauzy. Terapeutická čajová směs sestavená na míru potřebám Vašeho těla.

  Složení: kontryhel, kopřiva, růže, řepík, šalvěj, ořech, pivoňka, jmelí
  Obsah: 50 g

 • Ovocný s kořením

  Domácí s kořením

  110 Kč

  Nezaměnitelná chuť jahod a malin doplněná kořeněnou vůní kardamomu. Bylinný vitamínový nápoj pro celou rodinu. Speciální čajová kompozice vyznačující se lahodnou chutí a podporující Vaše biorytmy.

  Složení: malina, jahoda, borůvka, jablko, hruška, kardamom
  Obsah: 50 g

 • Odkyselení

  Na odkyselení

  80 Kč

  Příjemná kombinace chutí pro vyvážené vnitřní prostředí. Optimalizuje metabolické procesy a balancuje pH organismu. Terapeutická čajová směs sestavená na míru potřebám Vašeho těla.

  Složení: heřmánek, pampeliška, černucha, šalvěj, lemongrass, sporýš, popenec
  Obsah: 50 g

 • Ovocný

  Domácí s bylinami

  110 Kč

  Ovocně svěží chuť jablíček a brusinek s medově sladkou vůní prvosenky a lípy. Čajová variace plodů našich zahrad a jarních kvítků, která zachutná všem. Speciální čajová kompozice vyznačující se lahodnou chutí a podporující Vaše biorytmy.

  Složení: jablko, rozinky, jahoda, malina, brusinka, aronie, borůvka, lípa, prvosenka, máta, anýz
  Obsah: 50 g

 • Na játra

  Na játra

  80 Kč

  Ranní snídaňové pití při dlouhodobém užívání medikace. Ideální podpora čistících procesů těla a kůže, podpora funkce jater. Terapeutická čajová směs sestavená na míru potřebám Vašeho těla.

  Složení: pampeliška, zlatobýl, kopřiva, kustovnice, šalvěj, ostropestřec
  Obsah: 50 g

 • Imunita

  Na imunitu

  90 Kč

  Lahodná směs pro celou rodinu pro podporu přirozené obranyschopnosti. Sestaveno pro každodenní popíjení v období viróz. Terapeutická čajová směs sestavená na míru potřebám Vašeho těla.

  Pro zesílení účinku při pocitu vyčerpání vařte 2 minuty.

  Složení: eleuterokok, rooibos, rakytník, máta, přeslička, třapatka
  Obsah: 50 g

 • Osvěžení

  Osvěžení

  110 Kč

  Jemně hořce osvěžující aroma citronové trávy s kafrovými odlesky řeckého čaje. Navodí jiskrnou lehkost a bezstarostnost letního dne. Speciální čajová kompozice vyznačující se lahodnou chutí a podporující Vaše biorytmy.

  Složení: oliva list, řecký horský čaj, lemongrass, růže, citrón, ibišek
  Obsah: 50 g

 • Na krev

  Na krev

  90 Kč

  Tradiční kombinace bylin pro jarní kůry nebo půsty. Revitalizuje krevní hodnoty nejen po dlouhodobé zátěži. Terapeutická čajová směs sestavená na míru potřebám Vašeho těla.

  Složení: řepa, jahoda list, kopřiva, lípa, řepík, chrpa, sedmikráska
  Obsah: 50 g

 • Krev posílení

  Posílení

  110 Kč

  Intenzivní povzbuzující kořenitý čaj s ovocnými tóny bergamotu, jasmínu a chrpy. Zesílí Vaše smysly během aktivního dne a probudí z únavy. Speciální čajová kompozice vyznačující se lahodnou chutí a podporující Vaše biorytmy.

  Složení: Earl Grey, Earl Grey zelený, yogi, kustovnice, šalvěj, jasmín, chrpa
  Obsah: 50 g