Bylinné produkty Dědka kořenáře – Slezské bylinářství

Dědek kořenář

Tinktury Dědka kořenáře jsou známé svou vysokou kvalitou a účinností. Tyto přírodní produkty jsou vytvořeny z pečlivě vybraných bylinek a jsou ideální pro podporu vašeho fyzického i psychického zdraví. Objevte sílu přírody v každé kapce.

 • Bezinková směs

  Bezinková směs

  485 Kč

  Normální činnost nervové soustavy. Bylinky udržují normální svalový, nervový a tělový tonus těla. Podporují čistící mechanismy v těle a chrání buňky jako antioxidant. Bezinková směs napomáhá vašemu tělu adaptovat se na stres i únavu. U srdeční únavy kombinujeme s MÁTOVOU SMĚSÍ a nervového vyčerpání s DOBROMYSLOVOU SMĚSÍ.

  Složení: bez černý, rozchodnice, kotvičník, violka, srdečník, (ethanol 78 %, doporučené ředění pro nealkoholický nápoj 1:156)

 • Borůvková směs

  Borůvková směs

  415 Kč

  Zdravá hladina cukru v krvi a čistící procesy. Bylinky přispívají k normálnímu metabolismu cukrů, tuků a bílkovin. Směs podporuje dobrou funkci trávení, hlavně jater a slinivky. Vhodné pro detoxikaci organismu pro zdravou pokožku a klouby v kombinaci ŠÍPKOVOU SMĚSÍ.

  Složení: borůvka, fazol, kopřiva, violka, ostropestřec, pampeliška, řepík, lopuch, (etanol max. 40 %, doporučené ředění pro nealkoholický nápoj 1:80)

 • Diviznová směs

  Diviznová směs

  450 Kč

  Zdraví dýchacích cest a podpora imunity. Přispívá ke zdraví dýchacích cest. Udržuje normální činnost hltanu a dutin v kombinaci se ŠALVĚJOVOU SMĚSÍ. Má příznivý vliv na imunitní systém a normální stav slizničních buněk v kombinaci s TYMIÁNOVOU SMĚSÍ A MĚSÍČKOVÝM OLEJEM.

  Složení: divizna, lípa, podběl kořen, mák, anýz, tymián, lékořice, prvosenka, (ethanol max. 59 %, doporučené ředění pro nealkoholický nápoj 1:118)

 • Dobromyslová směs

  Dobromyslová směs

  430 Kč

  Emoční rovnováha, zdraví spánek. Podporuje normální činnost nervové soustavy a pomáhá zvládat napětí a stres. Vhodná pro regeneraci po vyčerpání společně s vitamíny B a BEZINKOVOU SMĚSÍ. Doporučujeme dlouhodobě užívat pro lepší spánek, ideálně na noc.

  Složení: dobromysl, kozlík, chmel, meduňka, srdečník, třezalka, bez černý, andělika, mateřídouška, mařinka, (ethanol max. 78 %, doporučené ředění pro nealkoholický nápoj 1:156)

 • Dubové kapky

  Dubové kapky

  535 Kč

  Péče a ochrana kůže a ústní dutiny. Tyto byliny pomáhají u ekzému, plísní, nehojících se ranách, dále k výplachům ústní dutiny (paradentóza, nosohltan, zubní kazy aj.). Obsažené třísloviny v bylinách ošetřují a stahují pokožku v oblasti konečníku, která je náchylná k tvorbě hemeroidů nebo vaginální potíže.

  Neužívají se vnitřně, jen na potírání, kapání, výplachy a koupele. Ideální v kombinace s MĚSÍČKOVÝM OLEJEM.

  Složení: etanol, voda, dub, řepík, heřmánek, kostival, lopuch, levandule, jitrocel, šalvěj, zlatobýl, přeslička

 • GAMBIT-H

  Gambit-H

  610 Kč

  Fyzický a duševní výkon a kondice. Optimalizovaný lahodný čajový bylino-ovocný koncentrát. Podporuje a posiluje organismus celkově. Harmonizátor a tonikum těla. Silný antioxidant, který kombinujeme s ostatními koncentráty nebo samostatně jako zdravé pití.

  Složení: hruškový koncentrát, kopřiva, violka, benedikt, lopuch, jehlice, zlatobýl, medvědice, truskavec, parcha, kotvičník, rozchodnice, jinan, podběl, černý bez, jírovec, ženšen, pupečník, bacopa, vrbovka, borůvka, bříza, čekanka, fazol, hloh, jablečník, klanopraška, maral, máta, ostropestřec, pampeliška, srdečník, třapatka, tymián, rakytník, pelyněk, řebříček, puškvorec, divizna, mák, lípa, anýz, lékořice, prvosenka, řepík, heřmánek, měsíček, šalvěj, přeslička, arnika
  Objem: 200 ml

 • Heřmánková směs

  Heřmánková směs

  415 Kč

  Pro přirozenou obranyschopnost a pH organismu. Užíváme pro normální funkci trávení, dýchacích a močových cest v kombinaci s MĚSÍČKOVÝM OLEJEM. Bylinky udržují přirozenou odolnost i pH těla. Heřmánková směs pomáhá udržovat normální stav pokožky a oběhové soustavy.

  Složení: heřmánek, řepík, šalvěj, třapatka, měsíček, řebříček, zlatobýl, (ethanol max. 40 %, doporučené ředění pro nealkoholický nápoj 1:80)

 • Hlohová směs

  Hlohová směs

  465 Kč

  Normální činnost oběhové soustavy. Podporuje normální mikrocirkulaci krevního systému a činnost srdce. Příznivě ovlivňuje žíly a vlásečnice. Přispívá k lepšímu perifernímu oběhovému systému-zrak a sluch.

  Složení: hloh, srdečník, jablečník, bříza, andělika, arnika, jírovec, jinan, (etanol max. 59 %, doporučené ředění pro nealkoholický nápoj 1:118)

 • Chmelová směs

  Chmelová směs

  430 Kč

  Pro hormonální rovnováhu a zdravé vlasy, pokožku. Směs bylin podporuje hormonální rovnováhu a pohodlí v období menopauzy a menstruace v kombinaci s MALINOVOU SMĚSÍ. Příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a normální trávení. Má uklidňující účinek a podporuje spánek. Podporuje růst vlasů vnitřně i vnějšně.

  Složení: chmel, lopuch, kopřiva, bříza, kontryhel, řebříček, fenykl, arnika, jetel, šalvěj, (ethanol max. 59 %, doporučené ředění pro nealkoholický nápoj 1:118)

 • Jahodová směs

  Jahodová směs

  415 Kč

  Zdraví ledvin a močových cest. Směs přisívá k normální činnosti urogenitální soustavy. Stimuluje přirozené vylučování organismu. Bylinky podporují zdravé cévního systému a snižují pocit těžkých nohou v kombinaci s MÁTOVOU SMĚSÍ.

  Složení: jahoda, rdesno blešník, truskavec, zlatobýl, vrbovka, kopřiva, jehlice, (ethanol max. 40 %, doporučené ředění pro nealkoholický nápoj 1:80)

 • Jetelová směs

  Jetelová směs

  375 Kč
  Hormonální balanc, menopauza. Byliny podporují předmenstruační a menstruační zdraví a komfort, stejně jako balanc u menopauzy. Pro hormonální stabilitu kombinujte s CHMELOVOU SMĚSÍ. Přispívá k produkci mléka u kojících žen. Má příznivý vliv na činnost ledvin a trávení.

  Složení: jetel, fenykl, kontryhel, řebříček, heřmánek, chmel, jahodník, kopřiva, maliník, (ethanol max. 40 %, doporučené ředění pro nealkoholický nápoj 1:80)
 • Karbincová směs

  Karbincová směs

  465 Kč

  Normální činnost štítné žlázy. Směs bylin ladí hormonální systém a produkci hormonů. Přispívá ke zlepšení energetického metabolismu a snadnější kontrole hmotnosti. Normalizuje trávení a hladinu cukrů a cholesterolu. Příznivě ovlivňuje nervovou soustavu.

  Složení: karbinec, chaluha, chmel, kopřiva, lékořice, vitánie, sedmikráska, pískavice, (ethanol max. 40 %, doporučené ředění pro nealkoholický nápoj 1:80)