Domů

Podkategorie

 • Pro sebe

  Pro sebe

  1 300 Kč

  Dopřejte sami sobě bylinné předplatné! Každý měsíc najdete v poště lahodnou čajovou směs sestavenou podle toho, co Vaše tělo v dané roční období potřebuje. Vždy Vás tedy překvapí jiný, ručně míchaný čaj z lokálních bylin ekologicky šetrného zemědělství. Zásilka se určitě vejde do schránky, nemusíte mít obavu. Součástí každé zásilky je i průvodce měsícem s doporučením, jak zvýšit účinky čaje. Užívejte si možnost vnímat tělo a jeho proměny v průběhu roku.
    

 • Jako dárek s poukazem

  Jako dárek s poukazem

  1 350 Kč

  Konec nudným dárkům! Bylinkové předplatné potěší každého, kdo miluje přírodu, tradice a dopisy ve schránce.  Obdarované/mu můžete dárkový poukaz předat osobně, nebo poslat e-mailem.

  Každý měsíc po dobu 3, 6 nebo 12 měsíců budeme posílat Vaší blízké/mu vždy jinou, ručně míchanou čajovou směs zvolenou na míru potřeb těla v dané roční období. Zásilka se určitě vejde do schránky, nemusíte mít obavu. Součástí každé zásilky je i průvodce měsícem s doporučením, jak zvýšit účinky čaje.

 • Jako dárek exclusive

  Jako dárek exclusive

  1 650 Kč

  Elegantní dárková varianta Bylinek do schránky. Dar předáte v krabičce s ochutnávkovým čajem a osobním dopisem představujícím bylinné předplatné. Zvolte, zda darujete bylinkovou poštu v délce 3, 6 nebo 12ti měsíců.

  Každý měsíc budeme posílat Vaší blízké nebo blízkému vždy jinou, ručně míchanou čajovou směs zvolenou na míru potřeb těla v dané roční období. Zásilka se určitě vejde do schránky, nemusíte mít obavu. Součástí každé zásilky je i průvodce měsícem s doporučením, jak zvýšit účinky čaje.

 • Čekanka obecná (Cichorium...

  Čekanka obecná (Cichorium...

  35 Kč

  Čekanka obecná je známá svými jemnými blankytnými květy a výjimečnými harmonizujícími účinky. Podporuje látkovou výměnu a výrazně přispívá ke zlepšení stavu pokožky. Optimalizuje činnost jater a žlučníku, podporuje střevní funkce a je skvělým pomocníkem pro udržení ideální hmotnosti. Nať čekanky obecné je ideální pro přípravu čajů, které přinášejí nejen lahodnou chuť, ale i zdravotní benefity.

  • Složení: čekanka obecná nať
  • Obsah: 50 g
 • Celík zlatobýl (Solidago...

  Celík zlatobýl (Solidago...

  50 Kč

  Tento bylinný jinoch je připraven obnovit energii v našich ledvinách. Umí podpořit vylučování vody z těla. Optimalizuje stav lymfy. Zmírňuje dopad okolního prostředí na náš organismus. Pomáhá čistit dýchací cesty. 

  Složení:celík zlatobýl nať
  Obsah: 50 g

 • Divizna velkokvětá...

  Divizna velkokvětá...

  50 Kč

  Majestátně vztyčená zářivě žlutá bylina „divy zná činiti“, a to nás zajímá. Optimalizuje stav sliznic těla (dutin, hrtanu, průdušek, trávení, močového měchýře). Ovlivňuje činnost sleziny a brzlíku. Blahodárně působí na dýchací soustavu. 

  Složení: divizna velkokvětá květ
  25 g 

 • Dobromysl obecná (Origanum...

  Dobromysl obecná (Origanum...

  40 Kč

  Přívětivá vůně nachově kvetoucí dobromysli navodí uvolnění a zažene chmury. Zkvalitňuje spánek a zlepšuje psychickou kondici. Podporuje srdeční činnost, ovlivňuje kvalitu trávení.

  Složení: dobromysl obecná nať
  Obsah: 50 g

 • Dub letní (Quercus robur)

  Dub letní (Quercus robur)

  60 Kč

  Král stromů, mohutný silák, jenž v nás umí podpořit pevnost a naději. Má příznivý vliv na hojení ran. Svíravé působení obsahových látek uklidní bolavý krk. Obklady uleví při svědění kůže a bolestivých hemeroidech.

  Složení: dub letní kůra
  Obsah: 100 g

 • Eleuterokok ostnitý...

  Eleuterokok ostnitý...

  100 Kč

  Lidový název „čertův kořen“ vystihuje, jak extrémně blahodárné je působení sibiřského kořene na lidský organismus. Uznávaný adaptogen, tzn. pomáhá tělu se snáze vyrovnat s nepříznivými okolními podmínkami. Podporuje duševní výkonost, paměť a dobrou náladu. Zajištuje fyzickou i psychickou odolnost organismu. 

  Složení: eleuterokok ostnitý kořen   
  Obsah: 50 g 

 • Gotu kola – Pupečník...

  Gotu kola – Pupečník...

  80 Kč

  „Elixír mládí“ nebo „rostlina dlouhověkosti“. Takto nazývají v Asii a Africe tuto popínavou bylinku. Podporuje mentální funkce, stimuluje paměť. Prokrvuje tělo, ulevuje při pocitu těžkých nohou. Tonizuje pánevní oblast. Blahodárně působí na lidskou psychiku. 

  Složení: gotu kola nať
  50 g

 • Heřmánek pravý (Matricaria...

  Heřmánek pravý (Matricaria...

  50 Kč

  Jemnost kvítku a konejšivá vůně silic dělá z heřmánku ideální bylinku pro děti a budoucí maminky. Příznivě ovlivňuje trávení a dýchací cesty, je vhodný ke každodennímu užívání. Podporuje uvolnění nervové soustavy a připravuje tělo na spánek. Je vhodný k přípravě čajů, k inhalaci i do koupelí. 

  Složení: heřmánek pravý květ
  Obsah: 50 g

 • Hloh obecný květ (Crataegus...

  Hloh obecný květ (Crataegus...

  40 Kč

  Mohutný keř, tzn. „srdeční chléb“, přináší ochranu a výživu pro naše životem zkoušená srdce. Pomocník u otoků srdečního a ledvinového původu. Stimuluje srdeční sval a optimalizuje krevní tlak. Harmonizuje nervovou soustavu a krevní oběh. 

  Složení: hloh obecný květ
  Obsah: 50 g